![](/files/uzem/haberler/IMG_2516.jpg)
Yabancı Diller Yüksekokulu ile Toplantı
EgeUZEM olarak Yabancı Diller Yüksekokulu ile işbirliği halinde yürüttüğümüz periferdeki okullarımızın uzaktan Yabancı Dil-1 ve Yabancı Dil-2 dersleri için değerlendirme toplantısını gerçekleştirdik.
EgeUZEM olarak Yabancı Diller Yüksekokulu ile işbirliği halinde yürüttüğümüz periferdeki okullarımızın uzaktan Yabancı Dil-1 ve Yabancı Dil-2 dersleri için değerlendirme toplantısını gerçekleştirdik.