EGE ÜNİVERSİTESİ

Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi

Güncel

Haberler

DAHA FAZLA


Adobe Yenilikleri Hakkında Eğitim

Ege Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından organize edilen Adobe firmasının yenilikleri hakkında eğitim ve bilgilendirme etkinliği devamı..
Uzaktan Eğitim İletişim Koordinatörleri ile bilgilendir...

Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi olarak üniversitemizin tüm birimlerinin Uzaktan Eğitim İletişim Koordinatörleri ile bilgilendirme toplantısını devamı..
Yabancı Diller Yüksekokulu Öğretim Elemanları ile Topla...

EgeUZEM olarak Yabancı Diller Yüksekokulu ile işbirliği halinde yürüttüğümüz periferdeki okullarımızın 2019-2020 güz dönemi hazırlıkları devamı..
Atatürk Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğretim el...

Atatürk Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğretim elemanları ile öğrenme yönetim sisteminin kullanımına dair oryantasyon çalışması yaptık
İleri Excel Kursu

İleri Excel Eğitimi için kurs kayıtlarımız başlamıştır. Kursla ilgili detaylara ve ön talep formuna erişebilmek için lütfen tıklayınız.
2019-2020 akademik yılı için hazırlıklar

Yeni yapılanma sürecimizde 2019-2020 akademik yılı için hazırlıklarımız devam ediyor. 
Rektörümüzden UZEM'e ziyaret

Rektörümüz Prof. Dr. Necdet Budak Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi'ne ziyarette bulundu. Rektör hocamıza verdiği destek için teşekkür devamı..
Yabancı Diller Yüksekokulu ile Toplantı

EgeUZEM olarak Yabancı Diller Yüksekokulu ile işbirliği halinde yürüttüğümüz periferdeki okullarımızın uzaktan Yabancı Dil-1 ve Yabancı Dil-2 dersleri devamı..